Draco Organizer 3.07

Nowości w wersji 3.07:
 • star image bulletJedną z najważniejszych zmian wprowadzonych w wersji 3.07 jest nowy mechanizm tworzenia kopii zapasowej. Począwszy od tej wersji kopia zapasowa tworzona jest w formacie ZIP a dokładniej ZIP64, który jest obsługiwany przez cześć programów do kompresji plików. Format ten pozwala na tworzenie plików kopii zapasowej >2GB. Uwaga! Możliwe jest utworzenie kopii zapasowej w starym formacie (bak) jednak nie jest to zalecane ze względu na powyższe ograniczenie. W nowej wersji pojawiła się również możliwość przerwania procesu tworzenia kopii zapasowej oraz zmniejszono zużycie zasobów procesora w trakcie tego procesu.
 • star image bulletMechanizm automatycznej aktualizacji ułatwi pobieranie i instalację nowych wersji programu.
 • star image bulletW sekcji Poczta wprowadzono wyświetlanie liczby nieprzeczytanych wiadomości w podfolderach. Obok folderów zawierających nieprzeczytane wiadomości wyświetlany jest opis w formacie (x/y) gdzie y oznacza liczbę wszystkich nieprzeczytanych wiadomości zarówno w danym folderze jak i w jego podfolderach. Zapobiega to pomijaniu nieprzeczytanej korespondencji znajdującej się w podfolderach przy wyłączonej opcji Rozwijaj drzewo folderów.

 • W wersji 3.07 znalazło się również wiele poprawek. Prosimy o zgłaszanie uwag na forum gdzie można również znaleźć dodatkowe informacje dotyczące wersji.

  Historia zmian
  Draco Organizer 3.07
  Draco Organizer Professional 3.07

  Powrót do listy aktualności
  submenu images preloader submenu images preloader