Draco Organizer 3.06

Nowości w wersji 3.06:
 • star image bulletJedną z najważniejszych zmian wprowadzonych w nowej wersji 3.06 jest kolorowanie zadań oraz spotkań za pomocą kategorii. Każdej kategorii kalendarza można przypisać dowolny kolor oraz ikonę z domyślnego zestawu ikon. Dodatkowo pojawiła się możliwość edycji predefiniowanej listy kategorii co pozwala na lepsze dostosowanie programu do wymagań Użytkownika. W jednej z najbliższych wersji pojawi się również możliwość rozszerzania listy ikon kategorii o ikony dodane przez Użytkownika. Uwaga! Kolorowanie można wyłączyć w oknie ustawień programu.
 • star image bulletWersja 3.06 zawiera również nowy motyw Comic. Motyw można wybrać za pomocą polecenia Motywy w menu Narzędzia
 • star image bulletJedną z kolejnych nowości jest wydruk WYSIWYG widoków 'Dzień' oraz 'Tydzień roboczy' w sekcji Kalendarz.
 • star image bulletAby zwiększyć bezpieczeństwo korzystania z programu, wprowadzono dodatkowe zabezpieczenie przed KeyLoggerami czyli niebezpiecznymi programami przechwytującymi hasła. Zabezpieczenie to zostało użyte w celu ochrony hasła do tożsamości i Sejfu.

 • W wersji 3.06 znalazło się również wiele poprawek. Prosimy o zgłaszanie uwag na forum gdzie można również znaleźć dodatkowe informacje dotyczące wersji.

  Historia zmian
  Draco Organizer 3.06
  Draco Organizer Professional 3.06

  Powrót do listy aktualności
  submenu images preloader submenu images preloader